październik, 2023

10październik15:0018:00Dzień Gier Planszowych

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy we wtorkowe popołudnie 10 października 2023 roku od godziny 15:00 – 18:00 do Galerii pod Glinianym Aniołem. Będziemy obchodzić w tym dniu Dzień Gier Planszowych. Wpadnijcie do Miejskiego Domu Kultury razem  z dziećmi, znajomymi i dajcie się porwać do wspólnej zabawy!

Ustanowione w 2020 roku ,,święto’’ ma na celu zjednoczyć ludzi, którzy wolny czas lubią spędzać na graniu w planszówki. Ta popularna wśród wielu forma rozrywki przyciąga zarówno młodych jak i starszych. Jej początków można szukać już nawet 5000 lat wstecz na terenach historycznej Mezopotamii. Granie w gry planszowe jest nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu i to jeszcze z w gronie najbliższych. Ma także dobry wpływ na naszą pamięć, wyobraźnię a także obszary naszego myślenia, takie jak: planowanie, dedukcja, czy liczenie.

Na ,,plaszówkowe’’ szaleństwo zaprasza prowadząca Paulina Wojtulek. Jeśli  macie ochotę pokazać światu jakąś ciekawą grę, której jesteście w posiadaniu, śmiało możecie przynieść ją ze sobą. My również przygotujemy dla Was jakieś interesujące propozycje. Do zobaczenia już niebawem.

Zobacz więcej

Czas

(Wtorek) 15:00 - 18:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content