czerwiec, 2024

02czerwiec15:0019:00Dzień dziecka // Piknik Hobby Horse

Szczegóły wydarzenia

Już 2 czerwca od godziny 15:00 Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na obchody święta Dnia Dziecka oraz Piknik Hobby Horse. Będzie można wziąć udział w warsztatach artystycznych dla dzieci – koń na kiju,  dać się porwać do zabawy w kowbojskim stylu, zobaczyć zawody Hobby Horse oraz uczestniczyć w konkursach. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Hobby Horse to doskonała rozrywka dla miłośników koni i jeździectwa. Możliwość wzięcia udziału w zawodach przypominających zmagania prawdziwych jeźdźców z pewnością obudzi ducha rywalizacji. Hobby Horse to koń-zabawka, na drewnianym kiju osadzona jest pluszowa głowa konia, zwykle z wodzami, ogłowiem i innym ekwipunkiem przypominającym ten używany przez jeźdźców. Zabawka służy do naśladowania jeźdźca w trakcie jazdy konnej i stanowi bardzo atrakcyjne hobby dla osób zainteresowanych jeździectwem.

O godzinie 15:00 podczas warsztatów artystycznych dzieci będą mogły stworzyć konia na kiju. Od godziny 15:30 na kowbojskie gry i zabawy zaprasza animator. Od 16:30 zawody na Hobby Horse aż w 4 kategoriach: Konkurs dla najmłodszych mini skoki max 30 cm, Konkurs 50-60 cm, Konkurs Top dla zaawansowanych – potęga skoku oraz Konkurs przebierany (strój wiosenny, kolorowy). Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą skwer przed MDK nauka tańca kowbojskiego, darmowa wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobacz więcej

Czas

(Niedziela) 15:00 - 19:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content