marzec, 2024

14marzec18:0019:45,,Czy już wiesz kto zabił?” // spektakl

Szczegóły wydarzenia

Pierwszy w Polsce spektakl taneczny o tematyce kryminalnej z morderstwem w tle… Różnorodność technik tanecznych, fabularyzowana historia, intrygująca muzyka, tajemnicze śledztwo.

Historia opowiada o majętnej rodzinie, w której dochodzi do tragedii, umiera nestor Rodu, zostaje otruty. Podejrzenie pada na członków rodziny ale nie tylko. Śledztwa podejmuje się młoda Pani detektyw, powiązana z rodziną.

Jeśli jesteś fanem tańca, wyrafinowanej muzyki oraz kryminału to jest to spektakl właśnie dla Ciebie! Wspaniali tancerze, genialna choreografia, efekty świetlne i wizualne, zachwycająca muzyka, klimatyczna scenografia, jednym słowem niepowtarzalny, wciągający spektakl, podczas którego widz sam będzie próbował rozwikłać zagadkę. Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się kto zabił? Sprawdź czy dobrze wytypujesz mordercę! A może zginie ktoś jeszcze…

Zapraszamy na spektakl, który odbędzie się już 14 marca 2024 roku o godzinie 18:00. Bilety w cenie 70 złotych do nabycia w kasie MDK od godziny 15:00 oraz na stronie.

Reżyseria: Marcin Włosiński,

Scenariusz: Marcin Włosiński i Mariola Włosińska,

Choreografia: Mariola Włosińska,

Muzyka: Mateusz Walach,

Asystent Choreografa: Zosia Szpryngiel,

Kostiumy: Aleksandra Ciszewska,

Reżyseria Światło i Dźwięk: NP Records,

Zdjęcia i Projekty Graficzne: Artur Wacławek.

Występują: Karolina Guzy, Zosia Szpryngiel, Agnieszka Walczyk, Markus Gonsior, Tomasz Copik, Julia Ciszewska, Sabina Letner, Judyta Pakulska, Daniel Zych, Mariola Włosińska, Marcin Włosiński

Czas trwania: około 90 minut z 15 minutową przerwą.

Spektakl familijny.

Zobacz więcej

Czas

(Czwartek) 18:00 - 19:45

Dodaj komentarz

X
Skip to content