lipiec, 2024

12lipiec16:0020:00Czas na dzieci! // wymianki zabawkowe i prelekcje

Szczegóły wydarzenia

Już 12 lipca 2024 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się niesamowite wydarzenie skierowane do dzieci i ich rodzin. Czeka nas dzień pełen atrakcji, w tym Wymianki zabawkowe pod hasłem „Przynieś, kup, wymień, oddaj”, spotkania ze specjalistami oraz gry, zabawy i mini warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To piątkowe popołudnie spędźcie ze swoimi pociechami koniecznie w MDKu.  Będzie to doskonała okazja, by dać drugie życie zabawkom, które już się znudziły, a jednocześnie zdobyć nowe skarby. Oprócz wymianek zabawkowych, na uczestników czeka wiele innych atrakcji. Będzie można wziąć udział w spotkaniach z ekspertami. O godzinie 17:00 Karolina Kempa dyplomowana dietetyk, podzieli się cennymi wskazówkami na temat zdrowych nawyków żywieniowych. O godzinie 18:00 Marzena Literacka, fizjoterapeutka i specjalistka SI, opowie o ruchowym rozwoju dzieci. Na zakończenie o godzinie 19:00 aromaterpeutki Iwona Janic oraz Joanna Krus, przedstawią jak z pomocą olejków można wspierać zdrowie i dobre samopoczucie najmłodszych. Nie zabraknie również gier, zabaw i mini warsztatów plastycznych, które poprowadzi Monika Klimza Gryc, zapewniając dzieciom mnóstwo radości i aktywności na świeżym powietrzu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnego spędzenia tego popołudnia. Na wydarzenie zapraszamy serdecznie obywateli Ukrainy przebywających w Lublińcu. Będzie to doskonała okazja, żeby spotkać się, wymienić doświadczeniami i przede wszystkim dobrze się bawić!

Zobacz więcej

Czas

(Piątek) 16:00 - 20:00

Dodaj komentarz

X
Skip to content