marzec, 2022

05marzecCały dzień08"CUD GUADALUPE"

Szczegóły wydarzenia

Kiedy gramy? 

 

sobota, 5 marca, godzina 15.00

niedziela, 6 marca, godzina 15.00

poniedziałek, 7 marca, godzina 15.00

wtorek, 8 marca, godzina 15.00

 

Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że

w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Twórcom „Cudu Guadalupe” udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści.

Dlaczego Maryja pięć wieków temu zostawiła wiadomość czytelną dopiero dla ludzi XXI wieku? Czy to Jej dar i argument dla nas na współczesny kryzys wiary? Zupełnie przypadkowo odpowiedź na te pytania poznaje główny bohater filmu. John Martinez jest młodym i ambitnym reporterem z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka, a on dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo – do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość… Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

 

 

 

ZOBACZ ZWIASTUN FILMU


reżyseria: Pedro Brenner
scenariusz: Pedro Brenner / Seann Dougherty
gatunek: Biograficzny / Dramat / Religijny
produkcja: USA
premiera: 4 marca 2022 (Polska)

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

Wytyczne zdrowotne na to wydarzenie

Wymagane maski

Czas

marzec 5 (Sobota) - 8 (Wtorek)

Dodaj komentarz

X
Skip to content