październik, 2021

03październik17:0019:30Andre Rieu – Znowu razem!

Szczegóły wydarzenia

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa! Nowy koncert wkracza do kin. Po długiej rozłące André zaprasza widzów do wspólnej zabawy. Koncert będzie dostępny w Kinie „Karolinka” aż w dwóch terminach!

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.
Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!
Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.
Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.
W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río. W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Na ekranie:

piątek  1.10.2021 r., godzina 19.00

niedziela 3.10.2021 r., godzina 17.00

 

czas trwania: 2 godziny i 22 minuty


 

Zobacz więcej

Czas

(Niedziela) 17:00 - 19:30

Dodaj komentarz

X
Skip to content