wrzesień, 2024

11wrzesień18:0021:30Retransmisja koncertu André Rieu „Potęga miłości”

Szczegóły wydarzenia

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca. Zapraszamy na retransmisję koncertu André Rieu do Kina ,,Karolinka” w terminie: 28 sierpnia o godzinie 18:00, 11 września o godzinie 18:00 oraz 25 września o godzinie 18:00. Bilety w cenie 40 złotych – bilet normalny oraz 35 złotych – bilet ulgowy dostępne w kasie MDK od godziny 15:00 oraz online.

Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.

Magiczną „Potęgę miłości” – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości.

Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

Zobacz więcej

Czas

(środa) 18:00 - 21:30

Dodaj komentarz

X
Skip to content