luty, 2019

12luty17:3019:00Akademia Kreatywności – luty

Szczegóły wydarzenia

Miejski Dom Kultury zaprasza do Galerii pod Glinianym Aniołem na kolejne spotkanie w ramach Akademii Kreatywności:
– 01.02.-28.02.2019 Wystawa Joanny Brol – Akwarele
Miejski Dom Kultury zaprasza od 01.02.2019 roku do Galerii pod Glinianym Aniołem, w której będzie można podziwiać prace lublińczanki Joanny Brol. Pani Joanna amatorsko eksperymentuje z akwarelą, techniką trudną i nieprzewidywalną. Jest miłośniczką literatury, zwłaszcza science-fiction. Fanka Stanisława Barańczaka i Wisławy Szymborskiej.

– 05.02.2019 godz. 17:30 „Podkładki szydełkowe”, koszt 35 zł
Ciekawa propozycja dla pasjonatów szydełkowania, zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Prowadząca warsztaty Małgorzata Frankowska pokaże jak wykonać szydełkowe podkładki w kształcie serc i kotów, które mogą stanowić ozdobę każdego stołu. Uchronią one twoje meble i obrusy przed zabrudzeniem, a jednocześnie ubarwią każde przyjęcie.
-08.02.2019 godz. 18:00 Muzycznie w Galerii”, wstęp wolny
Długie, zimowe wieczory zachęcają do słuchania nastrojowej muzyki. A jeżeli mamy szansę posłuchać jej na żywo, to warto wyjść z domu i zajrzeć do Galerii pod Glinianym Aniołem, gdzie 8 lutego 2019 roku o godz. 18:00 wystąpią Martyna Młynarska-Modlińska – wokal, Karol Kukowka – wokal, Wojciech Kryś – instrumenty klawiszowe, Jakub Osuchowski – gitara basowa oraz Marcin Kopyciok – gitara. Lubliniecki kwintet przygotował na tę okazję utwory, które ucieszą ucho słuchaczy pięknym i nastrojowym wykonaniem.
– 12.02.2019 godz. 17:30 „Bransolety ze sznurka”, koszt 35 zł
Ręcznie robiona biżuteria wciąż nie wychodzi z mody. Jedną z jej odsłon jest wykorzystanie ogólnodostępnego sznurka. Instruktor Anna Flak krok po kroku nauczy nas jak zrobić intrygującą bransoletkę z bawełnianego sznura. Wykonane akcesoria doskonale wpasują się jako dodatek do ciepłych, zimowych strojów.
Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00 (rezerwacja wygasa po trzech dniach).

(Wtorek) 17:30 - 19:00