Za nami szkolenie z programu „Zaproś nas do siebie”

To były dwa bardzo intensywne dni wypełnione pracą nad komunikacją i relacjami w zespole. Dzięki udziałowi w programie „Zaproś nas do siebie” organizowanym przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie nasz zespół mógł skorzystać z profesjonalnego i dostosowanego do naszych potrzeb szkolenia. Co odkryliśmy?

Dzięki dużej elastyczności prowadzącego szkolenie trenera, mogliśmy przyjrzeć się naszemu sposobowi pracy, zarządzaniu zadaniami, komunikacji w zespole. To wszystko to, czego Wy – drodzy widzowie – nie widzicie, kiedy przychodzicie do MDK na wydarzenia, spektakle, do kina. 🙂 Kulisy, które są naszą codzienną pracą, potrzebują nieustannego odświeżania. Wydaje się, że jest to szczególnie ważne teraz. Obostrzenia, kwestie bezpieczeństwa bardzo wpływają na sektor kultury, a my musimy reagować na zmieniającą się rzeczywistość sprawnie. Poruszając się  – oczywiście – w sferze offline i online.

Cieszymy się z tego momentu „zatrzymania” i przyjrzenia się MDK. Zabieramy się za opracowanie wniosków ze szkolenia i przygotowujemy plan wdrożenia zmian! Wszystko – jak zwykle – dla Was!

A jeśli chcecie zobaczyć, jak pracowaliśmy – zajrzyjcie do fotogalerii >> tu <<