• To wydarzenie minęło.

ZMIANA // XXII Lubliniecka Wiosna Kulturalna

25 kwietnia- 08:00 - 26 kwietnia- 17:00

Jedną z pierwszych oznak, które zwiastują cieplejszą porę roku, jest Lubliniecka Wiosna Kulturalna! Już można nadsyłać zgłoszenia wokalistów, muzyków i tancerzy, którzy staną na scenie 25 i 26 kwietnia. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia!

Przegląd adresowany jest do przedszkolaków, uczniów, studentów oraz zespołów w ośrodkach kultury lub placówkach oświatowych. Wszelkie szczegóły dotyczące przeglądu oraz karta zgłoszenia, znajdują się poniżej.

Regulamin >> tu <<

Karta zgłoszenia w wersji .pdf >> tu <<

Karta zgłoszenia w wersji .doc >> tu <<

Informacje organizacyjne

Ze względu na aktualną sytuację zawieszamy przyjmowanie zgłoszeń do XXII Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej.

Start:
25 kwietnia- 08:00