Wieczór Strasznych Filmów

31 października- 18:00 - 22:00

Koniec października w kinach to czas, w którym horrory i thrillery rządzą repertuarem. W tym roku w Kinie „Karolinka” wyjątkowa gratka dla fanów tego typu filmów. 31 października odbędzie się Wieczór Strasznych Filmów! Co zobaczymy?

Wieczór Strasznych Filmów w lublinieckim kinie rozpocznie się o godzinie 18.00. Tego dnia zobaczyć będzie można horrory: „Piła. Dziedzictwo” oraz horror „Nieznajomi. Ofiarowanie”.

„Piła. Dziedzictwo” to 8 film z legendarnej serii opowiadającej o przerażającym mordercy, który… zginął. Znowu jednak pojawiają się ofiary pasujące do jego stylu działania. Morderca wrócił z zaświatów, czy ma swojego następcę?

„Nieznajomi. Ofiarowanie” – to horror z wątkiem filmu sensacyjnego. Rodzina wyrusza na spokojne wczasy na leśnym polu kampingowym. Szybko okazuje się, że w tych okolicznościach przyrody nie zaznają odpoczynku…

Uwaga! Osoby, które nie ukończyły 15 lat, a chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą uzyskać pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w wydarzeniu. Zgody do pobrania na stronie lub w kasie kina.

KUP BILET

Bilet na to wydarzenie (obejmuje 2 filmy) kosztuje 25 zł