Nowości Akademii Kreatywności – Maj

12 kwietnia- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkania w ramach Akademii Kreatywności:

– 10.05.2019 godz. 17:30 „Designerskie abażury”, koszt 45 zł
Instruktor Marta Gadaszewska  pokaże jak wykonać niebanalne wyposażenie wnętrza jakim jest abażur. Do stworzenia tej oryginalnej dekoracji zostanie użyta technika „papier mache” – sztuka tworzenia przedmiotów z nakładanych na siebie warstw papieru i kleju lub modelowanie z masy papierowej. Zapraszamy do zaprojektowania własnej spersonalizowanej lampy!

– 24.05.2019 godz. 17:30 „Kompozycja Flowerbox”, koszt 45 zł
Warsztaty florystyczne prowadzone przez Annę Szwedzińską-Benecką będą ciekawą formą twórczego spędzenia czasu wolnego. Podczas warsztatów uczestnicy poznają technikę układania kwiatów, a także uzyskają wiele przydatnych porad. Efektem zajęć będzie własnoręcznie stworzona kompozycja „flowerbox”, która ozdobi dom lub będzie idealnym prezentem na zbliżający się „Dzień Matki”.

Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15.00-21.00.