Klub zdrowego stylu życia

29 sierpnia 2018- 10:00

Zajęcia ruchowe z uwzględnieniem predyspozycji ruchowej uczestników uzupełnione o spotkania tematyczne: porady dietetyka, wykłady, prelekcje, pokazy. Spotkania będą okazją do miłego spędzenia czasu, integracji z osobami o podobnych zainteresowaniach promujących zdrowy styl życia.

Instruktor prowadzący: Elżbieta Walas-Ptak

Zajęcia rozpoczynają się 4 września.
Wtorek 20:00
Środa   9:00
Piątek   9:00

Elżbieta Walas-Ptak
Nauczyciel wychowania fizycznego i języka angielskiego w gimnazjum. Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonatka i promotorka zdrowego stylu życia. Aktywnie angażuje się w przekazywanie swojej wiedzy z zakresu dietetyki i sportu uczestnikom swoich zajęć. Uśmiechnięta i zarażająca swoją energią.

29 sierpnia 2018