listopad, 2021

06listopad16:0021:00Spektakl: "Szalone nożyczki"Teatr

Szczegóły wydarzenia

Kultowy spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki” 6 listopada 2021 o godz. 16.00 i 19:00!

„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Lublińca będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.

Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii… Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.

Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!

„Szalone nożyczki”: 6 listopada 2021 o godz. 16.00 i 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Obsada wymienna:

Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz