kwiecień, 2019

03kwiecień19:0020:59“Słodkie rodzynki, gorzkie migdały” – recital Teatru po Pracy – kolejna odsłona

Wspaniała informacja dla fanów Teatru po Pracy!
3 kwietnia 2019 roku o godz. 19:00 aktorzy Teatru po Pracy wystąpią dla Państwa po raz kolejny, tym razem na scenie Miejskiego Domu Kultury.
Artyści przygotowali recital o dość przewrotnym tytule „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały”. Piękne utwory Agnieszki Osieckiej z muzyką na żywo, choreografią i projekcją przeniosą widza w świat pełen emocji, miłości i wzruszeń. To kilkanaście kompozycji, miniaturowych opowieści wybranych z niezwykłą precyzją. Usłyszycie m.in.: „Na zakręcie”, „Uciekaj moje serce”, „Miasteczko cud” czy „Oczy tej małej”. Całość wyreżyserowała Agnieszka Raj- Kubat.
3 marca 2019 roku z inicjatywy pani dyrektor lublinieckiego MDK i dzięki gościnności o. Tomasza Maniury teatr wystąpił dla mieszkańców Kokotka w Oblackim Centrum Młodzieży Niniwa w Kokotku . Koncert zakończył się owacjami na stojąco!
Serdecznie zapraszamy!
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MDK od godz. 15:00 lub przez internet.

(środa) 19:00 - 20:59