lipiec, 2021

04lipiec15:0018:00"Folkowe inspiracje" - otwarcie wystawy

Szczegóły wydarzenia

Czy folklorem, ludowością można się jeszcze inspirować? Oczywiście! Udowodnią to panie, które w ramach zajęć „Kreatywni 60+” realizowanych przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu przygotowały całą wystawę w iście folkowym klimacie. Już wkrótce prace będzie można oglądać! Oto szczegóły!

W pierwszą niedzielę lipca  swoją wystawę otworzą seniorki, które przez ostatnich kilka tygodni we współpracy z pracowniczkami Galerii pod Glinianym Aniołem, przygotowywały różnego rodzaju rękodzieło. „Folkowe inspiracje” to pierwsza wystawa twórczości osób 60+ w Galerii.  W niedzielę 4 lipca organizatorzy zapraszają do spotkania, wspólnej celebracji tego wydarzenia.

W programie oprócz otwarcia wystawy inne atrakcje:

• wspólny śpiew
  • folkowa ścianka zdjęciowa

Otwarcie wystawy rozpocznie się 4 lipca o godzinie 15.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem. Zapraszamy!

(Niedziela) 15:00 - 18:00