• To wydarzenie minęło.

XXVII Wojewódzki Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

3 listopada 2020 - 25 listopada 2020

Plakat informujący o 27. konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową organizowany przez MDK Lubliniec

Plakat informujący o 27. konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową organizowany przez MDK LubliniecTo już 27. edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową, do którego zapraszamy dzieci i młodzież. W tym razem ze względów bezpieczeństwa zmienilśmy nieco formę konkursu. Oto szczegóły.

W tym roku wiele wydarzeń ze względu na panującą epidemię przenosi się do sieci. Również XXVII Wojewódzki Konkursu Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową będzie miał swoją odsłonę online. Jak więc będzie wyglądał ten konkurs?

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci uczęszczające do przedszkola, uczniów szkół podstawowych oraz dziecięce zespoły plastycznych w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych województwa śląskiego. Tradycyjnie, w dowolnej formie plastycznej należy wykonać kartkę bożonarodzeniową w formacie A5. Co dalej?

Tym razem nie prosimy Was o dostarczenie do MDK oryginałów prac. Prosimy o przesłanie zdjęcia/skanu pracy na adres mailowy: kontakt@mdk.lubliniec.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć formularz zgłoszenia.

Dokumenty konkursowe można pobrać poniżej:

Prace należy dostarczyć do 25 listopada, do godziny 23:59.

Później komisja spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze laureatów i prace zakwalifikowane do wystawy.

Ogłoszenie wyników nastąpi 4 grudnia 2020 roku za pośrednictwem transmisji online. O szczegółach poinformujemy pod koniec listopada. 🙂

Informacje organizacyjne

Skany/zdjęcia prac oraz formularze zgłoszenia należy przesłać do 25 listopada 2020 na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl

Ogłoszenie wyników odbędzie się online 4 grudnia 2020 r.

Start:
3 listopada 2020