• To wydarzenie minęło.

Spektakl: “Kobieta na zamówienie”

29 kwietnia- 19:00 - 21:00

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje?

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.

Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… 🙂 Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca (Bill), Dariusza Niebudka (Leon) oraz Beatę Zarembiankę (w roli tytułowej kobiety).

Reżyseria: Marcin Sławiński
Muzyka: Jarek Babula
Produkcja: Ave Teatr
Management: AP Impresariat Kreatywna Pantera – Agnieszka Perzyńska