kwiecień, 2021

29kwiecień19:0021:00AnulowanySpektakl: "Kobieta na zamówienie"Teatr

Z przykrością informujemy, że spektakl zostaje całkowicie odwołany.

➡ Osoby, które kupiły bilet za pośrednictwem Internetu otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie.

➡ Osoby, które kupiły bilet w kasie kina są proszone o kontakt telefoniczny: 34 351 06 83

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje?

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.  Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… ? Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca (Bill), Dariusza Niebudka (Leon) oraz Beatę Zarembiankę (w roli tytułowej kobiety).

Bilety w cenie 60 zł w kasie kina oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl

Bilety zakupione na pierwszy termin zachowują ważność, informacje o zwrotach: https://mdk.lubliniec.pl/kobieta-na-zamowienie-nowy-termin-informacje-o-zwrocie-biletow/

Reżyseria: Marcin Sławiński
Muzyka: Jarek Babula