• To wydarzenie minęło.

26. Finał WOŚP w Lublińcu

1 stycznia 2018- 10:00

Już wkrótce w całej Polsce odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Dokładnie 14 stycznia 2018 roku tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku wielkiej zbiórki nie może zabraknąć również w Lublińcu.

Lubliniecki sztab WOŚP będzie miał swoją siedzibę w Miejskim Domu Kultury, a wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach naszego miasta.

Tego dnia od godz. 15:00 tradycyjnie w sali widowiskowej MDK odbędzie się koncert.

W programie m.in. młodzi artyści MDK, amatorska grupa Laboratorium Teatralne, Brunon Czaja, Formacja Muzyczna SWAY, licytacje i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

1 stycznia 2018
Wydarzenie kategorie: