Zespół 4Dreamers wystąpi w Lublińcu!

10 marca- 10:00

4Dreamers, królowie polskiej sceny młodzieżowej, ruszają w wiosenną trasę koncertowąi odwiedzą Lubliniec. Kuba, Max, Tomek oraz Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanówpopu już niebawem wystąpią w naszym mieście dzięki pewnej laureatce konkursu.

Prawdziwe zaskoczenie dla lublinieckich fanów zespołu 4Dreamers. Grupa wystąpi już 23 marca 2019 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

A to wszystko dzięki Oli Tararze, która wzięła udział w konkursie pt. „Wygraj koncert4Dreamers specjalnie dla Ciebie” i zdobyła główną nagrodę.

Zapraszamy wszystkich fanów zespołu do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z ich najnowszego albumu, jak i hity, które rozsławiły grupę. Po koncercie 4Dreamers będą pozować do wspólnych zdjęć i rozdawać autografy.

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od czasu Just 5! Potwierdzeniem ich sukcesu jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, druga już trasa koncertowa i drugi album.