XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

30 listopada -0001- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XXV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową.

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz dziecięcych zespołów plastycznych w ośrodkach kultury  i placówkach oświatowych województwa śląskiego.

Termin nadsyłania prac: 26 listopada 2018 roku, na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Plebiscytowa 9, 42-700 Lubliniec. Informacje po nr tel. 34/ 351 06 87, e-mail: mdk@lubliniec.pl.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy w dniu 10 grudnia 2018 r. o godz. 12.00 w „Galerii pod Glinianym Aniołem” mieszczącej się w MDK w Lublińcu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej:

30 listopada -0001