• To wydarzenie minęło.

Wakacje wARTe uwagi // projekt: grafika

13 lipca- 10:00 - 17 lipca- 13:00

Jeden tydzień, jeden projekt, jedna grupa, jeden instruktor. Oto propozycja na nadchodzące wakacyjne warsztaty w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu!

W tym roku proponujemy „Wakacje wARTe uwagi” w trakcie których dzieci (od 7. roku życia) będą pracować nad jednym, konkretnym tematem przez cały tydzień. Efektem działań będzie konkretny projekt artystyczny – przedstawienie teatralne, wielkoformatowa grafika, animacja, kolekcja rękodzieła. Prace artystyczne będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.00.

W drugim tygodniu (13-17 lipca) zapraszamy na zajęcia graficzne, które poprowadzi Marzena Zając.

Zapisy ruszają 1 lipca!

Informacje organizacyjne

Zapisy od 1 lipca pod numerem: tel. 34/351 06 87

Prosimy o zapisywanie dzieci, które faktycznie będą mogły wziąć udział w całym tygodniu zajęć.

Zapraszamy dzieci, które ukończyły 7 lat.

Regulamin zajęć – zapoznaj się z nim KONIECZNIE! >> przeczytaj regulamin <<

Zgoda – należy ją pobrać, wydrukować, wypełnić i przynieść do MDK przed zajęciami:

>> pobierz zgodę – wersja edytowalna <<

>> pobierz zgodę – wersja pdf <<

Bez poprawnie wypełnionej zgody (z podpisem opiekuna prawnego) dzieci nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach.

Start:
13 lipca- 10:00