„Tata bez krawata” // rodzinny spektakl teatralny

8 grudnia- 11:00 - 12:00

„później”, „nie teraz”, „pobaw się sam”, „zawracasz mi głowę” –  kiedy te słowa padają z ust rodziców w stronę dzieci, można być pewnym, że mamy do czynienia z wirusem PRACOHOLOTATULIOZY POSPOLITEJ!

I choć dziwna choroba rozprzestrzenia się szybko – równie szybko można ją wyleczyć. Krok pierwszy to… rodzinne obejrzenie spektaklu teatralnego „Tata bez krawata”!

Na scenie zobaczymy Ewę Gorzelak (znaną z seriali „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”)  i Zbigniewa Dziducha. W autorskim spektaklu teatralnym artyści pokazują jak ważne są relacje rodziców i dzieci, które budowane są przede wszystkim przez wspólne spędzanie czasu. To spektakl dla całej rodziny, który po prostu trzeba zobaczyć!

KUP BILET

Informacje o wydarzeniu

8 grudnia 2019 r. (niedziela)

godzina: 11:00