• To wydarzenie minęło.

Spotkanie: Pod Dzierganym Aniołem

8 października 2019- 17:30 - 19:00

Na kilka godzin Galerię pod Glinianym Aniołem opanują rękodzielnicy – a dokładniej: wszystkie osoby pasjonujące się szydełkowaniem. Do wspólnego dziergania zapraszamy zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące.

Spotkanie „Pod Dzierganym Aniołem” zapoczątkuje cykl spotkań rękodzielników, którzy zazwyczaj tworzą w domowym zaciszu. Czas to zmienić – czas spotkać się przy kawie, herbacie, porozmawiać o swojej pasji, wymienić się dobrymi radami!

Pierwsze spotkanie poprowadzi Anna Wysłucha. Na spotkanie należy zabrać ze sobą 100 metrów sznurka bawełnianego (5 mm lub 3 mm) oraz grube szydełko.

Informacje organizacyjne

Spotkanie „Pod Dzierganym Aniołem”

wtorek, 8 października godzina 17.30.

8 października 2019
Wydarzenie kategorie: