• To wydarzenie minęło.

ZMIANA TERMINU Spektakl: „Kobieta na zamówienie”

1 kwietnia- 19:00 - 21:00

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje?

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.

Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… 🙂 Cóż rzec – trzeba uważać o czym się marzy!

Zapraszamy na teatralną komedię „Kobieta na zamówienie”! Na scenie zobaczymy Jacka Kawalca (Bill), Dariusza Niebudka (Leon) oraz Beatę Zarembiankę (w roli tytułowej kobiety).

Reżyseria: Marcin Sławiński
Muzyka: Jarek Babula
Produkcja: Ave Teatr
Management: AP Impresariat Kreatywna Pantera – Agnieszka Perzyńska

Bilety w cenie 60 zł w kasie kina oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl

KUP BILET

Informacje o wydarzeniu

Spektakl przeniesiony na 14 października 2020 r.

Wydarzenie kategoria: