• To wydarzenie minęło.

Rewia karnawałowa

23 stycznia- 18:00 - 20:00

Jeśli rozpoczynać karnawał to tylko w MDK! Wyjątkowa rewia karnawałowa na naszej scenie już 23 stycznia!

Artyści zabiorą nas w świat musicalu i operetki! Zaśpiewają hity wprost z gorącego Rio de Janeiro, musicalowe hity i najlepsze utwory operetkowe. To gwarantuje doskonałą zabawę i muzyczną podróż po całym świecie. Co więcej! Część dochodów ze sprzedanych biletów zostanie przekazana na WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Na scenie wystąpią soliści: Iwona Pasterny, Joanna Skibińska, Marian Chrobok, Jacek Kapica oraz zespół Maraquja!

Bilety w cenie 48 zł do nabycia w kasie kina lub na www.bilety.mdk.lubliniec.pl

KUP BILET

Informacje organizacyjne

23 stycznia 2020 r., godz. 18.00