Retransmisja koncertu karnawałowego z Sydney 2019 – po raz drugi!

29 stycznia- 10:00

Na Państwa prośbę będzie można raz jeszcze zobaczyć ten piękny koncert w Lublińcu – Andre Rieu 2019 New Year’s Concert from Sydney!

Król Walca Andre Rieu wraca do lublinieckiego kina! 31 stycznia 2019 roku o godz. 18:00 będziemy mieli szansę podziwiać wirtuoza skrzypiec, który zaprezentuje wspaniały Koncert Noworoczny, nagrany na żywo w Sydney w noc z 31 grudnia 2018 roku na 1 stycznia 2019 roku w kultowym Town Hall.

Bilety w cenie 25 zł normalny i 20 zł ulgowy do nabycia już wkrótce:
– przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl/
– w kasie MDK.

André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

29 stycznia