Recital Małgorzaty Nakoniecznej

2 listopada 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza 16 listopada o godz. 18:30 na recital Małgorzaty Nakoniecznej – laureatki I miejsca Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German, uczestniczki 3. edycji muzycznego show "The Voice of Poland", wokalistki zespołu Puder.

Podczas koncertu artystce będzie akompaniował pianista Dariusz Stokowiec, który na co dzień współpracuje z Królewską Orkiestrą Symfoniczną przy Pałacu w Wilanowie. W 2013 roku czuwał nad projektem trasy koncertowej z utworami Anny German. Jego największą pasją jest komponowanie – szczególnie muzyki musicalowej i filmowej. W 2015 r. skomponował piosenkę do fimu "Ostatni klaps" Mariusza Pujszo.
Koncert dla osób 60+ i nie tylko!
Wstęp wolny!

2 listopada 2017