Ralph Demolka w internecie

Scenariusz: Pamela Ribon, Phil Johnston
Produkcja: USA
Premiera: 11 stycznia 2019

Akcja filmu Ralph Demolka w Internecie przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Czy Internet przetrwa demolkę Ralpha?

Ralph, czarny charakter gry wideo, wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą najróżniejsi  sławni mieszkańcy Internetu i postaci znanych gier. W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie!

14 stycznia