Poezja z Teatrem po Pracy

2 kwietnia 2017- 10:00

W dniu 21 kwietnia 2017 roku o godz. 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Poezja z Teatrem po Pracy.

Cykl ten ma na celu przybliżać poezję wszystkim zainteresowanym. Każde spotkanie uświetni zaproszony gość specjalny, któremu będzie bliska tematyka prezentowanych utworów. Mile widziani uczestnicy, którzy zechcą zaprezentować swoje ulubione lub przez siebie napisane wiersze. Gościem specjalnym kwietniowego spotkania będzie Krzysztof Koselski, wiceprezes WKB Meta Lubliniec.

2 kwietnia 2017