Pod Dzierganym Aniołem: podstawy szydełkowania!

20 października- 17:30 - 19:00

Nie lada gratka dla tych, którzy chcą nauczyć się szydełkować! W październiku w czasie spotkania „Pod Dzierganym Aniołem” w tajniki dziergania wprowadzi uczestników entuzjastka szydełkowania – Sabina Gajda. Poznając podstawowe sploty i ściegi uczestnicy wykonają również podstawkę.

Szydełkowanie i ręczne robótki zyskują coraz większe grono zwolenników. Zachwycamy się rękodziełem, które ktoś wykonuje, a czasem… sami możemy stać się autorami takich artefaktów! Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z szydełkowaniem na naszych spotkaniach. Potrzebne będzie 100 metrów sznurka (grubość: 5 mm) oraz szydełko (8 mm). Materiały można kupić w pasmanterii lub zamówić w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Zapisy w Galerii  pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88)

Szydełkowanie nie jest trudne! Wystarczy trochę chęci, czasu i uwagi. 🙂

Informacje organizacyjne

20 października, godz. 17.30