Najnowszy koncert z Maastricht Andre Rieu!

10 czerwca- 10:00

Najnowszy koncert z Maastricht!

Czas trwania najnowszego koncertu André Rieu wynosi 180 minut. Po 68 minutach seansu odbędzie się przerwa, która będzie trwać 16 minut.

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

To dla mnie szczególny koncert – mówi André Rieu – bo królować będzie muzyka płynąca prosto z mojego serca: walc! Przybywajcie. Czeka Was „Nad pięknym modrym Dunajem” Straussa i wiele niespodzianek. Niech wszyscy kołyszą się w rytmie walca pomiędzy rzędami kinowej sali!