Musical „Klementyna”

10 maja 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza szkoły na musical pt. „Klementyna” w wykonaniu młodych, zdolnych uczestników sekcji.

W spektaklu muzycznym zobaczymy tancerzy z formacji tanecznych oraz break dance i street dance, usłyszymy niepowtarzalne wykonania wokalistów, którym towarzyszyć będzie profesjonalny zespół muzyczny. Dopełnieniem spektaklu będzie udział młodzieżowej sekcji teatralnej.
Inspiracją do przedstawienia była współczesna rzeczywistość, której nieodłączną częścią stały się urządzenia takie jak smartfony, czy tablet.

Premierowy spektakl dla najbliższych naszych młodych artystów odbędzie się 17 maja 2017 r. o godz. 18:00.

Jeśli chcecie przekonać się jak młodzież przedstawi nam dzisiejszy świat w otoczeniu „świecących prostokątów” – serdecznie zapraszamy! Porcja dużej dawki muzyki oraz szczypta refleksji gwarantowana.

Spektakle dla szkół: 18 i 19.05.2017 godz. 10:00 i 12:00
Rezerwacje zbiorowe: mdk@lubliniec.pl