• To wydarzenie minęło.

„Młodzi o miłości” – koncert w Galerii

24 lutego- 17:00 - 18:00

Zapraszamy na koncert „Młodzi o miłości”! Tym razem w Galerii pod Glinianym Aniołem pojawia się wokaliści z Akademii Umiejętności Artystycznych PASJONART!

Gwarantujemy, że będzie klimatycznie i romantycznie. Będzie można usłyszeć najpiękniejsze piosenki o miłości, a przy okazji napić się kawy lub zjeść legendarną szarlotkę. To dobra propozycja nie tylko na spotkanie zakochanych! Można wziąć mamę, tatę, przyjaciółkę, siostrę – bliskie osoby, z którymi warto spędzać czas.

Wstęp wolny!

Informacje o wydarzeniu

Koncert odbędzie się 24 lutego (poniedziałek) o godz. 17.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

WSTĘP WOLNY!

Wydarzenie kategorie: