Mikołajkowo: jarmark i spotkanie z Mikołajem

1 grudnia- 14:00 - 18:00

I mali, i duzi w grudniu wyczekują spotkania ze…  świętym Mikołajem! 🙂 Czy pojawi się w tym roku w Lublińcu? Oczywiście!

W tym roku okazja do spotkania z tym wyjątkowo hojnym świętym pojawi się już 1 grudnia! W niezwykle świątecznej oprawie, na rynku naszego miasta przywitamy Mikołaja. Co będzie się działo?

Jarmark bożonarodzeniowy

Nic nie wprowadza w świąteczny nastrój tak, jak jarmarki! Bombki, ozdoby, prezenty pod choinkę – wszystko to będzie dostępne na stoiskach rękodzielników, którzy tego dnia pojawią się na lublinieckim rynku. Przechadzając się pomiędzy kramami, będziecie mogli zaopatrzyć się w grzańca, ciepłą herbatę i różne smakołyki, w tym pierniki i … bigos. Jarmark będzie działał od 14.00 do 18.00.

Mikołajkowo na scenie

Na krzywej scenie 1 grudnia w mikołajkowym repertuarze wystąpią wokaliści z MDK. Usłyszymy niejedną piosenkę opowiadającą o grudniowym gościu. Przy tych radosnych dźwiękach wspólnie napiszemy też… wielki list do świętego Mikołaja!

Powitanie Mikołaja na lublinieckim rynku nastąpi około 16.30. Oby pogoda sprzyjała mu w podróży!

Razem z tym wyjątkowym gościem rozświetlimy lubliniecki rynek włączając oświetlenie na naszej miejskiej choince.

Spotykamy się 1 grudnia na rynku!

Informacje o wydarzeniu:

1 grudnia 2019 r.