Kreatywni 60+: podstawka pod łyżkę // etap II

26 listopada- 11:00 - 13:00

Druga część warsztatów ceramicznych, na których przygotowywana jest podstawka pod łyżkę. To element, który powinien być obecny w kuchni każdej gospodyni. Ceramiczna podstawka to najlepsze miejsce dla łyżki, którą np. właśnie została wymieszana potrawa. Nie pobrudzi innych talerzy, desek, blatu, pozwoli zachować porządek w kuchni.

Dla drugich zajęciach przygotowane wcześniej podstawki będą  dekorowane i szkliwione.

Warsztaty poprowadzi Monika Klimza-Gryc.

Informacje organizacyjne:

warsztaty odbędą się 26 listopada

start: godzina 11:00

Wstęp wolny, obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem (tel. 34 351 06 88) – po godzinie 15.00.

, ,
Wydarzenie Tagi: