• To wydarzenie minęło.

Koncert noworoczny na BIS!

7 lutego- 17:00 - 19:00

„Koncert noworoczny” spotkał się – jak co roku – z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Lublińca. Po występie Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Lubliniec Dętej pod batutą Bartłomieja Pięty wraz z solistką Magdalena Tul oraz Frele i Gospelsami, chętnych by zobaczyć show z piosenkami Whitney Houston jeszcze przybyło przez świetne rekomendacje.

„Koncert noworoczny – BIS!” odbędzie się 7 lutego 2020r. Jeśli mieszkańcy Lublińca znowu tłumnie stawią się po wejściówki – Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta zagra koncert DWUKROTNIE.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne 3 lutego 2020 r.

Decyzją Pana Burmistrza część wejściówek będzie dystrybuowana w MDK, a część za pośrednictwem strony internetowej (www.bilety.mdk.lubliniec.pl) – tak, by umożliwić zdobycie biletów tym osobom, które fizycznie nie są w stanie dotrzeć do MDK.

W obydwóch przypadkach bilety będą dostępne od godziny 16.00.

POBIERZ BILET

Informacje o wydarzeniu

„Koncert noworoczny – BIS!” odbędzie się 7 lutego 2020r.

Bezpłatne wejściówki będą dostępne 3 lutego 2020 r.

Część biletów będzie dystrybuowana w kasie MDK, a część za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.mdk.lubliniec.pl

W obydwóch przypadkach bilety będą dostępne od godziny 16.00.

Wydarzenie kategorie: