• To wydarzenie minęło.

Koncert Noworoczny 2020!

11 stycznia- 16:00 - 20:00

Tradycyjnie w styczniu razem z burmistrzem Lublińca – Edwardem Maniurą – zapraszamy do MDK na Koncert Noworoczny 2020! Jakie dźwięki będą nam towarzyszyć w tym roku?

Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Miejskim Domu Kultury, solistka – Magdalena Tul oraz  Gospelsi i (znane jako Frele) Marta Skiba, Marcelina Bednarska, Magdalena Janoszka sięgną po piosenki z repertuaru Whitney Houston!

To będzie prawdziwa uczta dla ucha. Bo któż z nas nie kojarzy wzruszającej ballady „I have nothing” z filmu „Bodyguard”? Lub energetycznego i tanecznego „I wanna dance with somebody”?  W orkiestrowych aranżacjach utwory tej wybitnej wokalistki będą brzmieć z pełną mocą.

Koncert Noworoczny 2020 odbędzie się 11 stycznia o godzinie 16.00. Darmowe wejściówki dostępne będą 2 stycznia od godziny 16.00 w kasie Kina „Karolinka”.

Informacje o wydarzeniu

11 stycznia 2020 r. , godz. 16.00

darmowe wejściówki na koncert dostępne będą od 2 stycznia, od godziny 16.00 w kasie Kina „Karolinka”

1 osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki