Koncert na zakończenie wakacji

3 sierpnia 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury zaprasza na „Koncert na zakończenie wakacji”, który odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku o godz. 16:00 na Bulwarze Franciszka Grotowskiego.
W programie gry i zabawy dla dzieci, a także koncert zespołu Prajsky Vyber, który wykona niepowtarzalne wersje przebojów: Pink Floyd, The Rolling Stones, Dire Straits, Carlosa Santany, Erica Claptona. Wystąpi Gang Olsena – polski rhythmandbluesowy zespół muzyczny.
Gwiazdą wieczoru będzie Izabela Kapiasová – piosenkarka, aktorka „Przepisu na życie” i „M jak miłość”, która wystąpi w repertuarze m.in. Karin Stanek, Maryli Rodowicz i Heleny Vondráčkovej.

3 sierpnia 2017