Koncert: Michał Wiśniewski akustycznie

21 listopada- 19:00 - 21:00

Piosenki zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”,  „A wszystko to, bo ciebie kocham” śpiewała kiedyś cała Polska. Już wkrótce lubliniecka publiczność będzie mogła usłyszeć te utwory w akustycznych aranżacjach. Wykona je w MDK Michał Wiśniewski.

To będzie niezwykle klimatyczny koncert – pianino, bas, gitara, instrumenty perkusyjne i charakterystyczny głos Michała Wiśniewskiego – wokalisty zespołu Ich Troje. Lepszej propozycji na jesienny wieczór po prostu nie ma.

Koncert odbędzie się 21 listopada, o godz. 19.00 – w sali widowiskowej MDK. Bilety dostępne w kasie kina (od godz. 15.00), stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl lub kupbilecik.pl.

KUP BILET

Informacje organizacyjne

Koncert odbędzie się 21 listopada.
Start:
godzina 19.00

Koncert będzie trwał około 2 godzin (z 1 przerwą)

Wydarzenie Category: