Koncert Karnawałowy

5 lutego 2017- 10:00

Zapraszamy w niedzielę 26 lutego 2017 o godz. 15:00 na koncert, podczas którego zagra Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Bartłomieja Pięty. Wraz z orkiestrą wystąpią: Marcin Jajkiewicz – wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy; artysta znany m.in. z programu „Jaka to Melodia” oraz Mieczysław Hłond – długoletni pracownik Państwowej Filharmonii w Częstochowie; członek zespołu „Chanson”, w którym gra na akordeonie. Muzycy przygotowali wiele atrakcji.

Zakup biletów w kasie MDK codziennie od godz. 15:00 lub przez internet na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce KUP BILET.

5 lutego 2017