Kolejna odsłona spektaklu „Klementyna”

27 marca- 10:00

Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich szkół! Spektakl „Klementyna” powraca na scenę Miejskiego Domu Kultury 16 maja 2019 roku, godz. 10:00 i 12:00. Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

W musicalu biorą udział młodzi zdolni artyści z Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, dodatkowym atutem jest muzyka na żywo w wykonaniu profesjonalnego zespołu. Scenariusz i reżyseria to dzieło Agnieszki Raj- Kubat. Inspiracją do przedstawienia była współczesna rzeczywistość, której nieodłączną częścią stały się urządzenia takie jak smartfony, czy tablety.

Niewątpliwe walory artystyczne „Klementyny” oraz przesłanie, które na długo pozostaje w sercach odbiorców skłoniło nas do jej ponownego wystawienia. Choć początkowo spektakl tworzony był z myślą o młodzieży to teraz już wiemy, że jego treści trafiają do widzów w każdym wieku. Historia tytułowej Klementyny zrozumiała jest już dla 6 latka, na spektaklu nie nudzi się młodzież, a uważamy, że powinien go zobaczyć każdy dorosły…. Dlaczego? Przekonajcie się sami! Te wnioski nasunęły się po wielu rozmowach jakie przeprowadziliśmy po „Klementynie”… Polecamy. Warto.

Bilety w cenie 5 zł. Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Rezerwacje zbiorowe: mdk@lubliniec.pl

Jeśli chcecie przekonać się jak młodzież przedstawi nam dzisiejszy świat w otoczeniu „świecących prostokątów” – serdecznie zapraszamy! Porcja dużej dawki muzyki oraz szczypta refleksji gwarantowana.