Kiermasz Świąteczny

25 października 2017- 10:00

Galeria pod Glinianym Aniołem zaprasza 26 listopada 2017 roku od godz. 14.00 do holu MDK na „Kiermasz Świąteczny”.

Podczas wydarzenia będzie okazja zakupić ozdoby świąteczne, stroiki, kompozycje florystyczne. Pojawią się także kramy z decoupagem, ceramiką, filcem, eko-maskotkami, czapkami i wieloma innymi.

W dniu kiermaszu zapraszamy również do Galerii pod Glinianym Aniołem, gdzie w nastrojowym klimacie będzie można usiąść przy filiżance kawy lub herbaty i spędzić miło niedzielne popołudnie.

Nie czekaj na ostatnią chwilę z wyborem prezentu dla najbliższych – zajrzyj na kiermasz i wybierz niepowtarzalny upominek.

25 października 2017