Kabaret Paranienormalni

17 października- 18:00

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie?

Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem!  Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam  poczucie humoru.

Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych,  relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu.

A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie , ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa , która prostuje wszystko.

KUP BILET

czwartek, 17.10.2019, godz. 18:00