Kabaret Ani Mru-Mru

8 stycznia 2017- 10:00

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 16 marca 2017 roku o godz. 20:30 na występ Kabaretu Ani Mru-Mru w programie „Ostatnie Takie Trio”.

Miejsce: sala widowiskowa MDK
Bilety: 50 zł

Zakup biletów w kasie MDK codziennie od godz. 15:00 lub przez internet na stronie www.mdk.lubliniec.pl w zakładce KUP BILET.

Kabaret Ani Mru-Mru rusza w trasę ze swoim najnowszym programem pt. Ostatnie takie trio. Widzowie w Lublińcu będą mogli zobaczyć nowe skecze i piosenki najsłynniejszego trio kabaretowego w Polsce. Wszystkich zainteresowanych solidną porcją dobrego humoru zapraszamy do lublinieckiego domu kultury. Zakupu biletu nie warto zostawiać na ostatnią chwilę, bo miejsca szybko się rozsprzedają. Zapraszamy!

8 stycznia 2017