Jarmark Wielkanocny

18 lutego 2018- 10:00

Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na Jarmark Wielkanocny!

Marcowe weekendy dla Miejskiego Domu Kultury będą bardzo intensywne, m.in. za sprawą atrakcyjnej oferty kinowej, ale także jarmarku wielkanocnego.

11 marca 2018 roku w godzinach 14:00-19:00 zapraszamy każdego kto ma słabość do pięknych rzeczy i szuka inspiracji na wielkanocne dekoracje i prezenty.

Dodatkową atrakcją będą darmowe warsztaty artystyczne, które poprowadzi Czesława Włuka. W godz. 14:30-17:30 będzie można stworzyć „Pisankę filcem malowaną” (ilość miejsc ograniczona, zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem).

Tego dnia Miejski Dom Kultury będzie najbardziej kolorowym miejscem w Lublińcu!

18 lutego 2018