• To wydarzenie minęło.

Jarmark Rękodzieła 2020

20 września- 14:00 - 19:00

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – widzimy się 20 września 2020 na Jarmarku Rękodzieła! Jak co roku czekać będą na Was stoiska artystów, warsztaty, spotkania autorskie. Z kim spotkamy się w czasie tego oryginalnego święta?

Wokół Miejskiego Domu Kultury pojawią się stoiska lokalnych twórców, na których będzie można zaopatrzyć się w piękne wytwory. Wzorem ubiegłych lat możemy się spodziewać ceramiki, biżuterii, przetworów, a nawet ubrań. Zachęcamy do zakupów – to realne wsparcie rękodzielników w tych trudnych czasach.

W trakcie jarmarku zaprosimy również na spotkanie z Alicją Podgrodzką, autorką książki „Uwielbiałam cię karmić” oraz Joanną Lichtańską, która zilustrowała tę szczególną, kobiecą opowieść. „Kiedy spotkają się dwie artystki… „ – to tytuł rozmowy, w której obie panie opowiedzą o procesie twórczym i współpracy nad książką. O 17.00 wystąpi kabaret – Moherowe Berety, czyli urocze panie w średnim wieku, które czasami są zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki indory i angory (na berety). 🙂

Pełna rozpiska wydarzeń na plakacie promującym wydarzenie.

O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Informacje organizacyjne

Jarmark Rękodzieła odbędzie się 20 września w godzinach 14.00-19.00