Emdek po japońsku: ceremonia parzenia herbaty

6 listopada- 17:30 - 18:30

Do Lublińca zawitali wolontariusze z Japonii – Risaki i Yosuke! Oprócz tego, że uczą kursantów swojego języka – chcą również opowiedzieć o kulturze Kraju Kwitnącej Wiśni.

Na początek – spotkajmy się przy herbacie! W Japonii parzenie herbaty to cały ceremoniał! Risaki i Yosuke pokażą nam jak przygotować napar w japońskim stylu, a przy okazji – opowiedzą nam co nieco o sobie!

Spotkanie będzie tłumaczone z języka japońskiego na polski przez pana Mirosława Błaszczaka, który pełnił rolę dyrektora Instytutu Polskiego w Tokio.

Informacje organizacyjne

Na spotkanie obowiązują ZAPISY w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie (34 351 06 88), po godzinie 15.00.

, ,