Dzień Czekolady!

14 grudnia- 15:00 - 18:00

Lubicie zimne dni rozgrzewać sobie gorącą czekoladą? 🙂 Ucieszy Was więc informacja, że 14 grudnia 2019 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się DZIEŃ CZEKOLADY!

Między 15.00 a 18.00 w Galerii pojawi się specjalny gość – pani Natalia, która na czekoladzie zna się jak mało kto! Na żywo pokaże swój przepis na gorącą czekoladę według receptury starożytnych Majów. Będzie czekolada na gorąco, będzie fontanna z szaszłykami, trufle, brownies, będą czekolady!

Możliwe będzie zarówno zasmakowanie wśród czekolad na miejscu, jak i zrobienie poważnych zapasów!

Informacje organizacyjne

14 grudnia 2019 r.